TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
29 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Selim Sancaktar
  • ADRES: Adil, Mehmet Zahid Kotku Cd. No:52, 34935 Sultanbeyli/İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 566 5615
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Tiny house içerisinde sıradan bir evden beklediğiniz her şeyi fazlasıyla bulabilirsiniz. Sıradan evlerden çok daha uyguna mal edilen minimal fakat bir o kadar da zarif ve şık evlerinizde uygun şartlar göz önüne alınarak yalıtımı yapılmış tiny house evlerinizin içerisinde dört mevsim boyunca estetik, konforlu, sıcak bir ortamda yaşayabilirsiniz. Tiny house alırken bir bakıma normal ev alır gibi dikkat etmeniz gerekmektedir sonuçta aldıktan sonra o sizin eviniz olacaktır. Tiny house’unuzu satın almadan önce eviniz tekerleksiz bir tasarıma sahip yani sabit bir ev ise imar yasalarını mutlaka incelemeniz gerekmektedir. peratinyhouse.com olarak yalıtım, elektrik ve su tesisatı, beyaz eşya ısıtma & soğutma sistemleri gibi sistemler ile ilgili bilgi alınmalıdır. Tam olarak nelere dikkat edilmeli bu yazıda onları ele alacağız.

Tiny house satın almaya karar verdiğinizde her şeyden önce evinizi nereye konumlandıracaksınız buna karar vermeniz gerekir. Daha sonrasında ise konumlandıracağınız arazinin yapısı uygun mu değil mi onu tespit etmeniz gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse bazı alanlarda yağış oranı yüksek, sel bölgesi, heyelan bölgesi olabilir gibi durumlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Özellikle römorklu sistem bir tiny touse değil de sabit konumlandırılan bir ev almayı planlıyor iseniz yapım izni verilip verilmediğini iyice araştırmanız gerekmektedir. Tekerlekli yapıda olan tiny touse için imar iznine ihtiyacınız yoktur ancak sabit yani tekersiz tiny house modelleri ülkemizde yönetmelik gereği imarlı arsa üzerine konulmalıdır.

Tiny house modellerinden bahsetmişken römorklu sistemlere değinmemek olmaz eğer römorklu bir ev almayı planlıyor iseniz özellikle römork iskeletine dikkat etmeniz gerekmektedir sonuçta römork iskeleti evinizi sürekli olarak üzerinde taşıyacak olan temeldir. Kaliteli, güvenli malzeme ve işçilik kullanıldığından emin olmak istersiniz. trainertinyhouse.com firmasının tiny house konusunda da normal ev inşa eder gibi en önemli konulardan birisi elektrik ve su teminidir. Evinizi konumlandıracağınız alanda elektrik ve su bağlayabileceğiniz bir nokta var mı?

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.